cziter winston

Solutions to the most common issues.
iron

cziter winston

Postby iron » 04 Sep 2017, 19:55

witam!
juz brak sily na czitera winstona! kilka godzin onlinne jak zwykle bez zadnych zdobyczy, nie ma szans na atak , gdyz odkilku miesiecy caly czas onlinne, takie granie troche nie ma sensu, kazdy moze sobie zainstalowac klikacz myszki, ale to nie jest chyba rozwiazanie. moze cos z tym panstwo zrobia? pozdrawiam

Support
Administrator

Re: cziter winston

Postby Support » 05 Sep 2017, 6:52

Zdziwiłbys sie ile czasu on naprawdę poświęca na grę i jak często używa tarczy. Niemniej jednak wysłaliśmy oficjalne ostrzeżenie do Winstona, że jeśli nie zaprzestanie używania dodatkowych programów, zostanie zablokowany.

dwlak

Postby dwlak » 09 Sep 2017, 14:09

support chce mnie przekonac ze on gra 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu przez 4miesiace? buhahaha

dwlak

Postby dwlak » 09 Sep 2017, 14:15

i jeszcze go nie wyrzuca z gry , choc u innych jest to notoryczne haha

Support
Administrator

Postby Support » 11 Sep 2017, 10:16

dwlak wrote:support chce mnie przekonac ze on gra 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu przez 4miesiace? buhahaha

Tak sie składa, że nie gra 24 godziny na dobę, ale gra duzo i poza tym, że gra, wykorzystuje też bardzo często tarcze.

Support
Administrator

Postby Support » 11 Sep 2017, 10:17

dwlak wrote:i jeszcze go nie wyrzuca z gry , choc u innych jest to notoryczne haha

Masz na myśli konkretne przypadki, czy tak po prostu piszesz, bo nie możesz się powstrzymać?

dwlak

Postby dwlak » 11 Sep 2017, 15:09

oczywiscie ze mam, kilka razy obserwowalem go po kilka godzin, nie zdobyl zadnych pucharow, a byl caly czas onlinne, raz bylo to 5 godzin , drugi chyba 4! chyba nikt rozsadny nie siedzi przy grze nie grajac i nie zdoby wajac pucharow, a na tarcze trafilem tylko raz od 4 miesiecy.nie jest dla mnie to normalne , ale jesli panstwo sadza inaczej? trudno!
pozdrawiam

Support
Administrator

Postby Support » 12 Sep 2017, 9:15

dwlak wrote:oczywiscie ze mam, kilka razy obserwowalem go po kilka godzin, nie zdobyl zadnych pucharow, a byl caly czas onlinne, raz bylo to 5 godzin , drugi chyba 4! chyba nikt rozsadny nie siedzi przy grze nie grajac i nie zdoby wajac pucharow, a na tarcze trafilem tylko raz od 4 miesiecy.nie jest dla mnie to normalne , ale jesli panstwo sadza inaczej? trudno!
pozdrawiam

Po raz kolejny powtarzam, że sprawdzliśmy jego konto i ten gracz naprawdę duzo czasu spędza online, robiąc różne rzeczy. Nieważne czy przegląda wioski, czy coś buduje, czy robi cokolwiek innego. Trudno w to uwierzyć, wiem, ale nic jednoznacznie nie wskazuje na to, że używa jakiś programów. Jeśli tak jest, to wkrótce zostanie to wykryte. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, ale nie jest to łatwe. Tak czy inaczej został już ostrzeżony, że jeśli zdobędziemy dowód na oszukiwanie, zostanie zablokowany pomimo, iż wydaje pieniądzę na grę i często też używa tarczy.

dwlak

Postby dwlak » 13 Sep 2017, 14:14

i faktycznie moze sie przestraszyl? bo teraz na tarczy jest non stop haha

Return to “Support”